dilluns, 14 de octubre de 2019

Centre Cultural Castellut

Historial d’Excursions del Centre Cultural Castellut (actualitzat abril 2012)

Divendres, 4 Maig 2012, 7:48 | Categoria : Senderisme
Tags :

Historial d’Excursions CCC

 

SERRA 88-89

  • 12-10-88.- Revolcador-Xorret dels Paians- Pallisser (Castalla).

  • 23-10-88.- Les Fermoses (Castalla)

  • 06-11-88.- La Font Roja (Alcoi)

  • 20-11-88.- La Rambla (Castalla)

  • 27-11-88.- Font de Mariola-Montcabrer-Neveres d’Agres (Bocairent-Agres).

  • 11-12-88.- La Penya Roja (Tibi)

  • 15-01-89.- Pantà de Tibi (Tibi).

  • 29-01-89.- El Cid (Petrer)

  • 12-02-89.- La Fenessosa (Onil-Banyeres).

  • 26-02-89.- La Serrella-Frares (Quatretondeta)

  • 12-03-89.- Fontalbres i Reconco (Onil-Biar)

  • 16-04-89.- Els Plans (Alcoi)

  • 07-05-89.- El Cabeço d’Or (Busot)

  • 21-05-89.- La Serreta (Alcoi)

  • 25 a 28-05-89.- St. Joan del Penyagolosa (Vistabella del Maestrat)

  • 04-06-89.- Trobada E.V. a Alcoi.

  • 11-06-89.- Covetes dels Moros-Barri Medieval (Bocairent)

SERRA 89-90

  • 24-09-89.- Ombria del Carrascar- Font del Llop (Castalla)

  • 01-10-89.- Barranc del Cinc (Alcoi).

  • 12 a 15-10-89.- Penyagolosa i voltants.

  • 29-10-89.- Caprala (Petrer)

  • 12-11-89.- Cases de Lluna (Biar-Banyeres)

  • 26-11-89.- L’Orxa-Vilallonga de la Safor.

  • 6 a 10-12-89.- Vallibona-Morella-Valderoures-Ports de Beseit.

  • 14-01-90.- Empenyador (Castalla)

  • 21-01-90.- Cim de La Serrella (Quatretondeta).

  • 04-02-90.- Montvari-Palomaret-Cantalar (Onil)

  • 18-02-90.- Aitana: Font de l’Arbre-Font de Forata-Avencs de Partagat)

  • 04-03-90.- Puça (Castalla-Petrer)

  • 18-03-90.- Barranc de l’Infern (Vall d’Ebo)

  • 01-04-90.- Rasos de Catí- Rabosa (Petrer)

  • 12-04-90.- Nocturna.

  • 13-05-90.- Castell de Barxell-Canalons (Alcoi)

  • 27-05-90.- Serra Bèrnia (Altea)

  • 03-06-90.- Carrasqueta-Refugi Els Esbarzerets (Ibi)

  • 10-06-90.- TROBADA D’ESCOLES VALENCIANES A CASTALLA.

  • 17-06-90.- Penyal d’Ifach-Cap de La Nau- Cala Granadella (Marina Alta).

SERRA 90-91

  • 30-09-90.- Barranc del Negre (Castalla)

  • 12 a 14-10-90.- Llacunes de Ruidera-Almagro-Tablas de Daimiel.

  • 28-10-90.- Font Roja (Alcoi)

  • 11-11-90.- Penya La Blasca (Banyeres)

  • 25-11-90.- Puig Campana (Finestrat)

  • 6 a 9-12-90.- Tinença de Benifassà (Els Ports)

  • 16-12-90.- Cabreres (Saix)

  • 13-01-91.- Serra Tallada (Biar)

  • 27-01-91.- Travessa Port de Biar fins Barranc de La Batalla.

  • 10-02-91.- Replana- Font del Llop (Castalla)

  • 24-02-91.- El Mugró (Almansa)

  • 10-03-91.- Penya Roja (Tibi)

  • 16 a 19-03-91: La Clapissa- El Turmell- Naixement del riu Cèrvol (Vallibona)

  • 28-03-91.- Nocturna: Casa del Portell-Empenyador.

  • 14-04-91.- Barranc de l’Encantada (Planes)

  • 28-04-91.- Les Fermoses (Castalla)

  • 12-05-91.- L’Arabí (Iecla)

  • 26-05-91.- Riu Barxell-Valleta de Polop (Alcoi)

  • 02-06-91.- El Ventós (Agost)

  • 09-06-91.- Trobada d’E.V. a Cocentaina.

  • 16-06-91.- Montgó- Cap de La Nau (Dènia-Xàbia)

SERRA 91-92

  • 29-09-91.- Buixcarró- El Somo (Banyeres)

  • 06-10-91.- Serra del Benicadell

  • 20-10-91.- Font Roja (Alcoi)

  • 1 a 3-11-91.- Penarroja de Tastavins – Valderoures (Franja de Ponent)

  • 17-11-91.- Serra de Salines

  • 01-12-91.- Pic de La Safor (L’Orxa)

  • 06-12-91.- Revolcador- Replana (Castalla)

  • 22-12-91.- Barranc Mare – Puça (Castalla-Petrer)

  • 12-01-92.- Font de Vivens (Ibi –Xixona)

  • 26-01-92.- Travessa Port de Biar – Barranc de la Batalla.

  • 09-02-92.- Fermoses – Barranc del Negre (Castalla)

  • 16-02-92.- Bocairent – Finestres d’Alfafara.

  • 01-03-92.- Barranc dels Molins – Simarro (Ibi)

  • 08-03-92.- La Fandoma – Fontalbres (Onil)

  • 19 a 22-03-92.- Naixement del Riu Mundo- Serra d’Alcaraz.

  • 05-04-92.- L’Eixau – Rasos de Catí (Castalla-Petrer).

  • 16-04-92.- Nocturna: Planisses.

  • 03-05-92.- Via Tren – Sud (Pla de les Caves,…)

  • 17-05-92.- El Caroig (Canal de Navarrés)

  • 31-05-92.- La Carrasqueta (Ibi-Xixona).

  • 07-06-92.- Trobada d’E.V. a Batoi.

  • 14-06-92.- Barranc Fondo (Castalla)

  • 21-06-92.- Ponoig –Serra Gelada (Marina Baixa)

SERRA 92-93

  • 27-09-92.- Replana – Racó de la Font del Llop (Castalla).

  • 9 a 12-10-92.- La Pedriza (Madrid)

  • 25-10-92.- Penya La Blasca (Banyeres)

  • 08-11-92.- La Boquera – El Caire (Salines)

  • 22-11-92.- Fontalbres – Cases de Lluna (Onil – Biar)

  • 5 a 8-12-92.- Vallibona- Riu Cèrvol – Mont Turmell.

  • 20-12-92.- Maigmó – Cantal del Pixador (Castalla- Tibi)

  • 17-01-93.- Cabreres (Saix)

  • 31-01-93.- La Mallà del Llop-La Serrella (Famorca)

  • 14-02-93.- Fermoses – Alt de Peret (Castalla)

  • 27-28-02-93.- Refugi Montcabrer… Teularet (Onil)

  • 14-03-93.- Alt de La Menora (Onil)

  • 28-03-93.- El Carxe (El Pinós)

  • 08-04-93.- Nocturna: Collao de Catí – Maigmonet (Castalla)

  • 02-05-93.- Revolcador – Xorret dels Paians (Castalla)

  • 16-05-93.- Pla de la Casa – Serrella (Quatretondeta)

  • 30-05-93.- Els Plans (Alcoi – La Torre)

  • 05-06-93.- Trobada d’E.V. a Planes (Comtat)

  • 13-06-93.- Font Roja (Alcoi)

  • 20-06-93.- Tabarca (Sta. Pola-Alacant)

SERRA 93-94

  • 26-09-93.- Fermoses – Barranc del Negre (Castalla)

  • 9 a 12-10-93.- Montserrat (l’Anoia)

  • 24-10-93.- La Serreta (Alcoi)

  • 07-11-93.- Font Roja (Alcoi)

  • 21-11-93.- La Carrasqueta (Ibi – Xixona)

  • 4 a 8-12-93.- P N de Monfragüe – Càceres- Plasencia-Trujillo (Extremadura)

  • 19-12-93.- Planisses – Maigmonet (Castalla)

  • 16-01-94.- Via tren Maigmó – Agost.

  • 30-01-94.- El Carxe (El Pinós)

  • 13-02-94.- Racó Llobet – Montcabrer (Cocentaina)

  • 06-03-94.- Carrascalet – Font del Llop – Camí vell de Saix (Castalla)

  • 20-03-94.- Mola de Cortes de Pallàs – Xorradors del Xúquer (La Vall de Cofrents)

  • 27-03-94.- Alt de Biscoi – Palomaret (Onil)

  • 31-03-94.- Nocturna: Replana del Carrascar (Castalla)

  • 17-04-94.- (Rasos de Catí – Rabosa ) Neu a La Replana

  • 24-04-94.- 25 d’abril a Gandia

  • 08-05-94.- (Naixement del riu Frainós – Aitana) Ombria Font Roja

  • 15-05-94.- La Moleta de Tibi

  • 29-05-94.- Travessa: Alfafara – Agullent

  • 04-06-94.- Trobada d’E.V. a Banyeres

  • 12-06-94.- Barranc de Peret (Castalla)

  • 26-06-94.- Serra Gelada – Illa de Benidorm

SERRA 94-95

  • 25-09-94.- Revolcador – Xorret dels Paians – Pallisser (Castalla)

  • 1 i 2-10-94.- Aldeahermosa (Jaén) La Berrea.

  • 16-10-94.- Font Roja (Alcoi)

  • 29 a 1-11-94.- Mora de Rubielos (Terol)

  • 13-11-94.- Alt de Biscoi (Onil)

  • 27-11-94.- Rasos de Catí (Petrer)

  • 8 a 11-12-94.- El Montseny (Barcelona-Girona)

  • 18-12-94.- Serra de Castalla

SERRA 95-96

  • 01-10-95.- Planisses (Castalla)

  • 7 a 9-10-95.- Serra de Cazorla (Jaén)

  • 21-10-95.- Font Roja (Alcoi)

  • 22-10-95.- Revolcador-Replana-Fermoses-Empenyador (Castalla)

  • 05-11-95.- Font del Llop (Castalla)

  • 19-11-95.- Morro Blau – La Xortà

  • 6 a 10-12-95.- Serra de Gúdar – Javalambre (Terol)

  • 17-12-95.- Reconco – Fontalbres (Onil)

  • 28-01-96.- Barranc del Cinc – (Alcoi)

  • 11-02-96.- Puig Campana – (Finestrat)

  • 25-02-96.- Serra de Salines – (Salines)

  • 10-03-96.- Volta als pics de Castalla – (Castalla)

  • 24-03-96.- Valleta de Polop – (Alcoi)

  • 04-04-96.- Nocturna: Maigmó (Castalla-Tibi)

SERRA 97-98

  • 05-10-97.- Correllengua: Ibi-Font Roja

  • 19-10-97.- Intercomarcal: Bocairent: El Portí.

  • 02-11-97.- Font Roja-Menejador (Ibi-Alcoi)

  • 16-11-97.- F1- Foia-Litero-Cantalades-Llentisclar (Castalla)

  • 23-11-97.- Intercomarcal: Banyeres: Ruta dels Molins.

  • 08-12-97.- F2- Tormo-Fontalbres-Vistabella-Castellets (Onil)

  • 14-12-97.- Intercomarcal: Biar: Serra Fontanella.

  • 15-02-98.- F3- Racó de l’Espartosa-Escaló-Portell (Castalla)

  • 01-03-98.- La Capilla- Serra de Salines (Salines)

  • 15-03-98.- Empenyador-Penya del Frare-Pantanet-Catí (Castalla-Petrer)

  • 29-03-98.- Rebalsadors-Garbí-Serra Calderona (Camp de Túria)

  • 09-04-98.- Nocturna: Maigmonet (Castalla-Tibi)

  • 19-04-98.- Pantà de Tibi (Tibi)

  • 03-05-98.- Montcabrer-Mas de Llopis (per senda de les 8 piletes)(Cocentaina)

  • 17-05-98.- F4- Penya de Migjorn (Tibi)

  • 31-05-98.- Serra del Cavall (Petrer)

  • 14-06-98.- Barranc del Salt de la Mula (Castalla-Petrer)

  • 28-06-98.- Serra Gelada-L’Albir (Benidorm)

SERRA 98-99

  • 04-10-98.- Planisses-Barranc de la Fusta (Castalla)

  • 25-10-98.- Font Roja-Mas del Baró (Alcoi)

  • 08-11-98.- El Fresnal (Bunyol)

  • 22-11-98.- Castellets-Somo-Racó del Sastre (Onil)

  • 5 a 8-12-98.- P.N. St. Llorenç del Munt-Serra de l’Obac (Barcelona)

  • 20-12-98.- Catí-Rabosa-La Venteta(Rincón Bello) (Petrer)

  • 10-01-99.- Maigmó X Ràgil de Maritxal (Tibi)

  • 24-01-99.- La Mallada del Llop-Serrella (Comtat)

  • 07-02-99.- Barranc de Sta. Maria (Ibi)

  • 21-02-99.- Barranc de l’Arc-Aitana (Sella)

  • 07-03-99.- Serra l’Oliva (Capdet)

  • 19 a 21-03-99.- Serra d’Irta (Baix Maestrat)

  • 01-04-99.- Nocturna: Barranc del Cirer-Reconco (Onil)

SERRA 99-00

  • 26-09-99.- Barranc del Negre (Castalla)

  • 9 a 12-10-99.- Fageda de la Tejera Negra-Hoces del Duratón (Guadalajara-Segovia)

  • 24-10-99.- Font Roja: Safranera-Pla dels Gal·lers-Menejador (Alcoi)

  • 07-11-99.- Penyes Blanques-Barranc del Nap (Tibi)

  • 21-11-99.- Serra Gelada (Benidorm)

  • 28-11-99.- La Mitja Querena-Penya Roja-El forat de la Penya (Xixona)

  • 19-12-99.- Les Talaes (Onil)

  • 16-01-00.- La Safra (Monòver)

  • 06-02-00.- Cabeçó d’Or (Busot)

  • 20-02-00.- Barranc de la Llibreria-Barranc de Castalla (Xixona)

  • 12-03-00.- Serra de les Agulles-La Murta (Alzira)

  • 02-04-00.- Rabosa-El Cid (Petrer)

  • 16-04-00.- Quatretondeta-Els Frares-Benasau (Comtat)

  • 20-04-00.- Nocturna: Revolcador-Replana (Castalla)

SERRA 00-01

  • 08-10-00.- Barranc Fort (Tibi)

  • 12 a 15-10-00.- Serra del Montsant (Baix Priorat-Tarragona)

  • 22-10-00.- Barranc de Tagarina (Sella)

  • 05-11-00.- El Rentonar (Benifallim)

  • 19-11-00.- El Caporutxo-Silla (Font de la Figuera)

  • 03-12-00.- Serra de Bèrnia (Marina Baixa)

  • 17-12-00.- Tresfuentes-Serra del Reclot (El Pinós)

  • 14-01-01.- Catí-Alt de Guisop-Cova de Mossén Francesc (Castalla)

  • 21-01-01.- Carrascar-Replana (Castalla)

  • 04-02-01.- La Xortà (Guadalest)

  • 18-02-01.- Serra de la Solana-Font dels Gamellons (Beneixama)

  • 04-03-01.- Barranc de Peret-Barranc de l’Escurina (Castalla-Petrer)

  • 18-03-01.- La Sagra (Puebla de D. Fadrique-Granada)

  • 01-04-01.- Barranc d’Ontinyent (Bocairent)

  • 12-04-01.- Nocturna: Penya Roja (Tibi)

  • 05-05-01.- 25 d’abril a València

  • 13-05-01.- Serra de La Grana (La Torre de les Maçanes)

  • 27-05-01.- Serra de Cantacuc (Planes)

  • 09-06-01.- Trobada d’E.V. a Onil

  • 07-07-01.- Nocturna-Eixida del sol: Cabeçó d’Or (Busot)

SERRA 01-02

  • 30-09-01.- Rebolcador-Xorret dels Paians (Castalla)

  • 06 a 09-10-01.- Serra del Montsant (Priorat-Tarragona)

  • 21-10-01.- Fleix-Barranc de l’Infern (Vall de Laguard)

  • 28-10-01.- Canalons-Racó de St. Bonaventura (Alcoi)

  • 11-11-01.- Alt de Biscoi (Onil)

  • 25-11-01.- Circular del Maigmó (Castalla-Tibi-Agost)

  • 01-12-01.- Nocturna: Font Roja (Alcoi)

  • 16-12-01.- Puig Campana X l’ombria (Finestrat)

  • 20-01-02.- Planisses-Cova de Mossén Francesc (Castalla)

  • 27-01-02.- La Sella (El Sit) Cim sud (Petrer)

  • 03-02-02.- Font de la Coveta-Ruta dels Molins (Banyeres)

  • 17-02-02.- Serra de Crevillent (Crevillent)

  • 03-03-02.- Barranc de les Penyes Roges (Onil)

  • 24-03-02.- Serra Espuña (Múrcia)

  • 28-03-02.- Nocturna: Alt de la Martina (Ibi)

  • 21-04-02.- El Bolón (Elda)

  • 05-05-02.- Barranc de Malafí-Pla de Petracos (Tollos-Castell de Castells)

  • 19-05-02.- Cases de Lluna-Penya La Blasca (Banyeres)

  • 02-06-02.- Serra de Castalla (Castalla)

  • 08-06-02.- Trobada d’E.V. a Biar

  • 22-06-02.- Nocturna: Fermoses (Castalla)

  • 30-06-02.- Serra Gelada (Benidorm)

SERRA 02-03

  • 21-09-02.- Nocturna: Maigmó (Castalla-Tibi)

  • 06-10-02.- Barranc del Xarquer (Sella)

  • 20-10-02.- Pantà de Tibi (Tibi)

  • 1-a-3-11-02.- Mas de Noguera (Castelló)

  • 17-11-02.- Alt de Càmara (Saix)

  • 01-12-02.- Serra de La Pila (Fortuna)

  • 15-12-02.- Valleta de Polop (Alcoi)

    AMB NATURA I GENT

  • 12-01-03.- Menejador amb neu (Alcoi)

  • 26-01-03.- Serra Espuña (Múrcia)

  • 09-02-03.- El Ventós (Agost)

  • 23-02-03.- Barranc de Sta. Maria (Ibi)

  • 16-03-03.- Quatretondeta-Agulles Serrella-Benasau (Comtat)

  • 30-03-03.- Bellús-Xàtiva, pel riu Albaida (Vall d’Albaida)

  • 13-04-03.- Benicadell x port d’Albaida (Vall d’Albaida-Comtat)

  • 17-04-03.- Nocturna: Replana-Fermoses-Caseta l’Àngel (Castalla)

  • 26 a 28-04-03.- Acampada: Riu Borosa-Serra de Cazorla (Jaén)

  • 11-05-03.- Font de l’Heura (Cocentaina)

  • 01-06-03.- Calblanque-Badia de Portman (Cartagena)

  • 15.06.03.- L’Empenyador (Castalla)

  • 29-06-03.- Ponoig (Polop)

  • 12-06-03.- Serra del Frare (Biar)

SERRA 03-04

  • 21-09-03.- Valleta de Polop (Alcoi)

  • 05-10-03.- La Vila-Benidorm (Marina Baixa)

  • 19-10-03.- Riu Cabriol-Las Terreras-Villatoya (Vall de Cofrents)

  • 02-11-03.- Font Roja (Alcoi)

  • 08-11-03.- Nocturna: Serra del Maigmó (Castalla-Tibi)

  • 16-11-03.- La Murta (Alzira)

  • 30-11-03.- Els Plans (Alcoi-La Torre)

  • 6 a 8-12-03.- Serra d’Irta (Peníscola)

  • 21-12-03.- Serra Fontanella (Biar)

  • 11-01-04.- L’Escobella (Tibi-Xixona-St. Vicent)

  • 25-01-04.- Calar del Mundo (Riópar-Albacete)

  • 08-01-04.- Agres-Montcabrer-Cocentaina (Comtat)

  • 15-02.04.- La Capilla-Serra de Salines (Villena)

  • 29-02-04.- Racó del Duc (L’Orxa-Vilallonga)

  • 07-03-04.- El Cid (Petrer)

  • 21-03-04.- El Mugró-Castellar de la Meca (Almansa)

  • 04-04-04.- La Carrasqueta (Ibi)

  • 08-04-04.- Nocturna: Serra del Maigmó

  • 9 a 11-04-04.- Acampada: Riu Madera-Serra de Segura (Jaén)

  • 25-04-04.- Azohía-Cala Cerrada-Cabo Tiñoso (Cartagena)

  • 09-05-04.- Replana del Carrascar-Eòliques no! (Castalla)

  • 23-05-04.- Montgó (Dénia-Xàbia)

  • 05-06-04.- Trobada d’E.V. a Banyeres

  • 06-06-04.- La Grana (La Torre de les Maçanes)

  • 20-06-04.- La Xortà des de Castell de Castells.

  • 03-06-04.- Nocturna: Serra d’Onil- Eòliques no!

SERRA 04-05

  • 19-09-04.- Serra de Castalla- Eòliques no!

  • 03-10-04.- El Salt de Benilloba.

  • 24-10-04.- Volta a la Foia

  • 31-10-04.- Barranc Moreno (Bicorp)

  • 14-11-04.- Barranc de l’Infern-Font Roja (Alcoi)

  • 28-11-04.- La Vall de Gallinera (Marina Alta)

  • 12-12-04.- Pujada al pou del Carrascaret (Castalla)

  • 12-12-04.- Penya Roja x Xixona

  • 16-01-05.- Morro del Porc-Font de la Coveta – (Banyeres.)

  • 30-01-05.- El Biutre – Serra de Moratalla – (Moratalla)

  • 13-02-05.- Barranc del Cirer-Reconco – (Onil)

  • 27-02-05.- Travessa Castalla-Alfafara

  • 13-03-05.- Barranc de Castalla-La Martina-Barranc de La Llibreria – (Xixona)

  • 19-03-05.- La Safor – (L’Orxa)

  • 24-03-05.- Nocturna: Catí-Alt de Guisop – (Castalla)

  • 25 a 28-03-05.- Acampada Serra de Cazorla.

  • 10-04-05.- St. Cristòfol-Penya de l’Àguila-Barranc del Cinc – (Alcoi)

  • 24-04-05.- Galifa-Penya Roldàn-Cala Fatares – (Cartagena)

  • 08-05-05.- Serra d’Almudaina – (Almudaina)

  • 22-05-05.- Montdúber – (Xeresa)

  • 05-06-05.- Barranc Fort – (Tibi)

  • 19-06-05.- Riu Fraile – (Bicorp)

  • 25.06-05.- Nocturna: Maigmó – (Castalla.)

SERRA 05-06

  • 18-09-05.- Moleta de Tibi – (Tibi)

  • 02-10-05.- Cuchillos del Cabriel

  • 16-10-05.- St. Jaume – (Bocairent)

  • 29-10 a 1-11-05.- Selva d’Irati (Ochagavia)

  • 13-11.05.- Penyarrubia – (Villena)

  • 27-11-05.- Montcabrer (X 8 piletes) – (Cocentaina)

  • 11-12-05.- Barranc del Negre – (Castalla)

  • 18-12-05.- La Serreta – (Alcoi)

  • 15-01-06.- Barranc del Port – Carrasqueta – (Xixona)

  • 29-01-06.- Mallada del Llop – (Famorca)

  • 12-02-06.- Rasos de Catí – (Petrer)

  • 26-02-06.- Ruta morisca – (Vall de Laguar)

  • 12-03-06.- Quebrantà-Comptador-Bosc de teixos d’Agres

  • 26-03-06.- Desert de Les Palmes – (Castelló)

  • 09-04-06.- Fontcalent – (Alacant)

  • 13-04-06.- Nocturna: St. Pasqual-Menejador – (Ibi)

– 30-04-06.- Canalons – Font Roja (Alcoi)

– 7-5-06.- Serra de La Muela – Cala Aguilar (Cartagena)

– 21-5-06.- Barranc de l’Escurina (Petrer)

– 10-6-06.- Nocturna: Font del Llop (Castalla)

– 25-6-06.- Fonts de l’Aitana: Partagat, Forata, la Teula, l’Anouer, Clavillons i l’Arbre.

– 9-7-06.- Serra Palomera (Aiora)

 

SERRA 06-07

 

– 17-9-06.- Barranc del Salt de la Mula (Castalla-Petrer)

– 24-9-06.- Marxa de l’Alzheimer (Castalla) (C.A.)

– 1-10-06.- Montixelvo – L’Orxa

– 7-8-9/10/06.- Serrania de Conca

– 22-10-06.- Menejador pel pou del Canonge (Ibi)

– 29-10-06.- Volta a La Foia (C.A.)

– 5-11-06.- La Freixeda de Bunyol

– 19-11-06.- La Blasca (per la font de Patiràs) (Banyeres)

– 3-12-06.- La Vall de Gallinera II – Castell de Benirrama

– 17-12-06.- Rebolcador – Pou del Carrascar (C. A.)

– 14-01-07.- Serra de Fontcalent – (Alacant)

– 28-01-07.- Serra de Mariola-Font de Mariola-Cava d’Agres

– 12-02-07.- Vista Bella – (Xixona)

– 25-02-07.- P.N. La Marjal Pego-Oliva

– 11-03-07.- Molinar-Barranc de la Batalla-Poblat ibèric d’El Puig – (Alcoi)

– 18-03-07.- Travessa: Castalla-Agost

– 01-04-07.- Barranc de Peret – (Castalla)

– 05-04-07.- Nocturna: Els Plans (des de La Carrasqueta)

– 22-04-07.- Cova Alta – (Albaida)

– 13-05-07.- Cales Cabo Tiñoso – (Cartagena)

– 20-05-07.- Cresta del Frare-Catí – (Castalla)

– 02-06-07.- EL CAMÍ: Etapa Castalla-Petrer

– 10-06-07.- Serra de Moixent

– 24-06-07.- Ruta dels cingles – (Benitatxell)

– 01-07-07.- Nocturna: Puig Campana – (Finestrat)

SERRA 07-08

– 23-09-07.- Clot de les Manyes-Penya Foradada – (Petrer)

– 30-09-07.- Cala Moraig-Cala Llebeig – (Benitatxell)

– 12-10-07.- P.N. Les Salines de Sta. Pola

– 28-10-07.- Serra de Beneixama

– 1 al 4-11-07.- P.N. Serra de Baza – (Granada)

– 11-11-07.- Circular del Maigmó – (Castalla-Agost-Tibi)

– 18-11-07.- El Penyó – (Vallada)

– 02-12-07.- El Castellar – (Alcoi)

– 16-12-07.- Les Creus – (Tavernes)

– 23-12-07.- El Pantanet-L’Esquinal – (Petrer)

– 13-01-07.- Partida de pilota Circuit Bancaixa – (Castalla)

– 20-01-08.- Font Freda-Barranc de la Penya Roja – (Banyeres)

– 27-01-08.- Serra Gelada – (Benidorm)

– 10-02-07.- Serra de Cabrera – (Saix)

– 24-02-07.- Serra de Crevillent

– 09-03-08.- Serra del Cavall – (Petrer)

– 19-03-08.- Poblat ibèric del Xarpolar – (La Vall de Gallinera)

– 06-04-08.- Serra del Frare – (Biar)

– 20-04-08.- Pla de la Casa – (Fageca)

– 11-05-08.- Cabo Cope-Puntas de Calnegre – (Àguilas)

– 25-05-08.- El Portí-Cava d’en Miquel – (Alfafara)

– 07-06-08.- TROBADA D’ESCOLES VALENCIANES A CASTALLA

– 15-06-08.- La Granadella – (Xàbia)

– 22-06-08.- Nocturna: Montcabrer pel Barranc del Cinc – (Alcoi)

– 29-06-08.- Cova de la Sarsa – (Bocairent)

SERRA 08-09

– 21-09-08.- Fontalbres – (Onil)

– 05-10-08.- Bolulla-El Somo-Tàrbena (Marina Baixa)

– 19-10-08.- Maigmó, cara N i O

– 01-11-08.- Serra d’Espadà – (Aín)

– 16-11-08.- Benicadell, des de Gaianes.

– 30-11-08.- La Vall de la Casella – (Alzira)

– 6 a 8-12-08.- Serra d’Irta

– 14-12-08.- El Sit, des de Petrer

– 21-12-08.- El Carxe – (Jumella)

– 11-01-09.- El Serrat – (Onil/Alcoi)

– 25-01-09.- Revolcadores – (Múrcia)

– 08-02-09.- Solana del Carrascar de la Font Roja – (Alcoi)

– 15-02-09.- GR7 – 1ª etapa N – Castalla-Alcoi

– 01-03-09.- Serra del Reclot – (La Romana)

– 15-03-09.- Serra d’Oriola

– 29-03-09.- Ombria del Puig – (Onil)

– 05-04-09.- Serra d’Oltà – (Benissa/Calp)

– 26-04-09.- Sabinar-Bec de l’Àguila – (St. Vicent del Raspeig)

– 03-05-09.- (Cabo Cope) Penya Roja de Tibi

– 17-05-09.- PR171 Calderó Major – (La Canyada)

– 31-05-09.- Riu Grande – (Quesa)

– 07-06-09.- Nocturna: Montgó des de Jesús Pobre

– 21-06-09.- Ombria de Corbó – La Canal – (Alcoi)

– 28-06-09.- Riu Alhàrabe – (Moratalla)

SERRA 09-10

– 20-09-09.- Planisses-Ombria Espessa – (Castalla)

– 04-10-09.- Cova Tallada-Torre del Gerro – (Xàbia-Dénia)

– 09 a 12-10-09.- Ordesa-Cañón de Añisclo – (Pirineu aragonés)

– 25-10-09.- Teixera d’Agres

– 08-11-09.- Gorges del Xúquer – (Vall d’Aiora)

– 22-11-09.- Les Talaes – (Onil)

– 29-11-09.- GR7- N2 – Alcoi-Montcabrer-Bocairent

– 13-12-09.- L’Eixau – (Castalla)

– 10-01-10.- La Torreta- El Puntal – (Castalla-Saix)

– 24-01-10.- La Pila – (Múrcia)

– 07-02-10.- Camí dels carros – Barranc dels Tarongers – (Bocairent)

– 21-02-10.- Venta Llanussa-Pantà Amadori-La Vila – (El Campello-La Vila)

– 07-03-10.- Font de la Boronà-Font del Xop-Racó Llobet – (Muro-Cocentaina)

– 14-03-10.- Barranc de les Raboses – (Ibi)

– 28-03-10.- Salines-Mànega del Mar Menor – (S. Pedro del Pinatar)

– 18-04-10.- Pantà Tibi-Montnegre-Penyes Roges-L’Escobella – (Tibi-St. Vicent)

– 25-04-10.- Alt de Guisop – des d’ermita Catí.

– 16-05-10.- La Cortada – (Cortes de Pallàs)

– 23-05-10.- Castell de Guadalest-Altea (pel riu)

– 06-06-10.- Finestres d’Alfafara

– 20-06-10.- Calp-Moraira, per la costa.

– 27-06-10.- Nocturna: Cabeçó d’Or.

– 04-07-10.- Riu Fraile – (Bicorp)

SERRA 10-11

– 26-09-10.- Lloma Grossa-Serra de Castalla

– 03-10-10.- Cova de l’Aigua-Torre del Gerro-Cova Tallada – (Dénia)

– 24-10-10.- St. Pasqual-Font Roja-Menejador – (Ibi-Alcoi)

– 07-11-10.- Aitana: Font del Molí-Comptador-Goleró-Papatxic-Salt-Racó de les Tovaines

– 14-11-10.- Ull de Canals-Font de la Burrà-F. Malladeta-els Brulls-F. Coveta-Toll Blau (Banyeres-Bocairent)

– 28-11-10.- GR7 – N3 – Bocairent-Vallada

– 12-12-10.- Barranc de Pallisser-Xorret dels Paians-Racó del Ministre – (Castalla)

– 16-01-11.- Racó de l’Espartosa-Empenyador – (Castalla) – (FdC 1)

– 30-01-11.- Altea la Vella-Fort de Bèrnia-L’Algar – (Marina Baixa)

– 13-02-11.- Volta a La Bacorera – (Aigües de Busot)

– 27-02-11.- Travessa: Serrella- Pla de la Casa-Mallada del Llop-Canal de Blaconc

– 13-03-11.- Alt de Peret – (Castalla) (FdC 2)

– 20-03-11.- Font de l’Heura-Montcabrer-Huit Piletes – (Cocentaina)

– 03-04-11.- Cresteria del Frare-Pantanet – (Castalla-Petrer)

– 17-04-11.- Cap Sta. Pola-P.N. Salines – (Santa Pola)

– 01-05-11.- Barranc de l’Infern-Cova Santa-Pantà d’Isbert – (Benimaurell-Fleix)

– 08-05-11.- Ruta de les caves: C. Teix-C. Habitació-C. Arquejada-C. Voltor-C. En Miquel-Font Molí Mató – (Agres)

– 29-05-11.- Els Plans, des de La Torre – (La Torre de les Maçanes)

– 05-06-11.- Riu Cazuma-Gola Lucino-Cova de l’Aranya – (Bicorp)

– 19-06-11.- Nocturna: Montcabrer des de Font de Mariola – (Bocairent-Agres)

– 26-06-11.- Volta al Pantà de Guadalest-Penya del Castellet – (Castell de Guadalest)

SERRA 11-12

– 10-09-11.- Nocturna: Reconco – (Onil) (FdC 3)

– 25-09-11.- Maigmó – (Castalla-Tibi) (FdC 4)

– 09-10-11.- Font de l’Alboret-la Mola-el Mingol-Malagana-Font de les Dotze – (Alfafara)

– 23-10-11.- Aitana: F. Molí-Penyonets-Bardalet-Foia del Pi-Cua del Bacallà – (Marina B.)

– 06-11-11.- L’Algaiat-Penya La Mina – (L’Arguenya)

– 13-11-11.- GR7 – S1 – Castalla-Elda

– 27-11-11.- Rambla Cànyoles: St. Pasqual-Terol – (Castalla-Tibi) (FdC 5)

– 11-12-11.- Fleix-Pantà d’Isbert-Barranc Infern-Cova Santa-Benimaurell – (Marina Alta)

– 15-01-12.- Serra de Quarter-Font Vivens – (Ibi) (FdC 6)

– 22-01-12.- Vall de Ricote – (Múrcia)

– 05-02-12.- Penya Roja des de Xixona

– 12-02-12.- Montcabrer des de Font Mariola, Flama de La Llengua.

– 19-02-12.- Circular del Ponoig – (Marina Baixa)

– 04-03-12.- Frares de La Serrella – (Quatretondeta)

– 18-03-12.- Molí l’Ombria-Mas Perolit-Mas l’Heura-F. Picorromeu-La Blasca-Teularet de Roc – (Banyeres)

– 01-04-12.- GR7 – N4 – Venta Boquella-Casas de Benali